Cora - Podina

Novinky

Archiv novinek: 2011, 2010, 20092008, 2007

2012

stránky jsou na nové adrese:

http://agility-strosova.mypage.cz/

POPRVÉ V LA3 - H.Počernice 21.10.2012

Celý den jsem byla tak trochu nesvá, ale později mě to přešlo a snažila jsem se co nejlépe zkoncentrovat na naši premiéru. První běh jsme zvládly na VD - 6.místo. Druhý běh byl o něco horší. Ale nevadí, myslím, že jsme to vcelku ustály, Cora dělala krásné zóny a moc se snažila! Moc se těším na příští pokusy ;-)

Rozhodčí: Jitka Maroušková

LA3 - 1.běh - 6.místo

LA3 - 2. běh - diskvalifikace

Podívejte se na toto video - Dance With Me! Cora a Wiky :-)

Cora MRM 1.jpg

Cora a já v akci!

DĚKUJI ZA FOTKU: europebohemiapatrix.rajce.idnes.cz

MČR mládeže 2012, Píšťany Marina Labe

Hned ze začátku bych chtěla moc poděkovat http://www.studio-sms.eu/ za úžasná trička, která byla vyrobená jen pro naše družstvo Devils!

Devils ve složení Tereza Tužilová, Dominika Hoffmanová, Magda Bradáčová a já jsme MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY V DRUŽSTEV LARGE PRO ROK 2012!!! Úžasné! Moc vám děkuji za skvělé družstvo :-). Devils zaběhlo jak jumping tak i agility na 1.místa, takže jsme ani nemusely čekat na oficiální součty, slavilo se už mnohem dřív :-D.

V jednotlivcích jsem s Cori zaběhla jumping na 12.místo a agility diskvalifikací. Snad se nám bude v tomto dařit lépe příští rok. Ale Hra pro nás skončila dobrým koncem, 2.místo video: MČR mládeže v agility 2012

Po dobu závodu jsme přespávaly v krásném penzionu http://www.minipension.eu/ mohu jen doporučit :-)!.

více fotek zde: MČR mládeže v agility 2012

Táborský hopík, Chýnov u Tábora 11.-12.8.2012

PŘESTUPUJEME DO ELITNÍ TŘÍDY LA3!!!

Splněná poslední pátá postupová zkouška LA2! Z čehož mám samozřejmě obrovskou radost. Corinka se opravdu moc snažila nic nezkazit. V sobotu jsme si splnily již zmiňovanou poslední postupovku a hned další zkoušku jsme se úspěšně diskly :-(. Ze soboty na další den jsme přespávaly v autě a v noci se mi podařilo probudit a vidět meteorický roj což bylo naprosto dokonalé! V neděli jsem s Corinkou splnila další zkoušku, která byla taktéž postupová a na to následoval další disk. Budeme muset ty naše výkony ještě trošku vyrovnat :-D.

LA2 - 2.místo/čistě

LA2 - diskvalifikace

LA2 - 2.místo/čistě

LA2 - diskvalifikace

roz. Maroušková

> video: Táborský hopík 2012

fotky z naší dovolené v Rakousku s Corinkou jsou na tomto odkazu: http://uragan.rajce.idnes.cz/Dovolena_v_Rakousku_2012/

Corinka si užívala sněhu, nadmořských výšek, hodin a hodin stoupání do kopců, nádherných jezer a také všude přítomných krav a koní :-).

1  
2  
3