Cora - Podina

2010

Rok 2010 ve zkratce: takže nejdříve bych měla asi začít tím pozitivním, co nás za tento rok potkalo. Myslím, že tím úplně nejlepším byla zkouška OB2, dvakrát obhájena a jednou na 3.místo. Dvě zkoušky LA1 na výborně (3.místo a 5.místo), čehož si nesmírně vážím, protože to stálo celkem dost tréninků a dřiny. Další dvě zkoušky LA1 na velmi dobře (4.místo a 5.místo ), které jsou nepostupové ale pro nás jsou moc cenné. Odběhly jsme i další dva běhy agility-open (10.místo a 11.místo).

Pokuď se ohlédnu i na úspěchy mimo naší ''kariéru''  tak bych tam určitě zařadila náš úspěšný výšlap i s Corinkou na rakouské Seebach-see ve výšce okolo 2 400m, což jsme šly úplně celé pešky narozdíl od jiných, kteří si do půlky vyjely autem!  Byl to opravdu zážitek na celý život.

Corinka také 07.11.2010 oslavila své 3.narozeniny!

Toho negativního bylo celkem také dost, myslím, že více než toho pozitivního (bohužel). Corinka se nám podruhé narodila, když jí při plavání zapadl jazyk... záchrana byla hororová ale nakonec vše dobře dopadlo, díky mojí mamce. Dále Corča málem přišla o oko, když na závodech v Jičíně (mimochodem tam jsme odběhly tu LA1 VD na 4.místě :-D) se srazila s bočnicí od skokovky. Corinka měla posléze vyšetření... brala antibiotika a zůstala jí tam doteď malá jizvička, která by jí údajně neměla nijak vadit.

V agility světě jsme měly celkem dost diskoték (kdo nechápe ani nepochopí ale to je fuk :-D).

I letos jsem Corince udělala k narozeninám video ale protože je v něm vždy jen doba od 2-3. narozenin není tam tedy celý rok 2010, protože Cora se narodila na začátku listopadu. Je to trochu složité, doufám, že to chápete a jestli ne tak to neřešte a podívejte se na odkaz: Už jsou to 3 roky....

Jinak přeji všem veselé Vánoce a šťastný nový rok 2011! Ať se vám splní všechna přání, hodně zdraví a úspěchů...

Team Petra&Cora

Vánoční dárek, Svojetice 11.12.2010.

video: ZDE.

Fotky Vánoční dárek, Svojetice 11.12.2010.

Celkové výsledky

Agility-open: 10.místo

Zkouška LA1 - výborně, 5.místo

Jumping-open - diskvalifikace

Závody pískala rozhodčí Alice Glöcknerová, mimochodem moc hezké parkury!

Jahodová BOWLE 20.-21.11.2010. Tyto agility závody se konaly jako každý rok na Kladně v hale. Závody k nám do ČR přijel pískat až z Holandska pan rozhodčí: Willem-Alexander Kelders. Parkury byly velmi zajímavé a hezké. Myslím ale, že hlavně odpovídaly výkonnostním kategoriím a byly novou inspirací... Jak jsem již psala naposled, že něco uděláme s naší Corinkou a také s mým vedením jsme také dodržely, protože jsme začaly chodit na tréninky k p. tr. Antonínu Grygarovi (máme za sebou teď třetí trénink). Možná si říkáte, že je to málo, ano je ale ten pokrok tam je na 100% vidět (podle mě :-D). Učíme se teď vlastně skoro všechno od začátku a já se učím běhat tak abych byla tzv. ve správnou chvíli na správném místě :-D. Corča už taky tolik neblafe, vlastně skoro vůbec...

Ale teď k závodům. V sobotu se běželo: Agility (open), Jumping (open) a pro nás zkouška LA1. Všechno samozřejmě disk. Ale jumping se nám prý moc povedl :-D, dostaly jsme hodně pochval  (toho si cením!). Musím ale uznat, že byl opravdu obtížný ale strašně hezky postavený, spousta týmů měla velké problémy... V neděli jsme běžely už jen jumping (open) a zkoušku LA1, protože jsme nebyly ve finále. A opět vše disky. No co se dá dělat. Ale tu zkoušku jsem pokazila já, protože jsem zapomněla na dálku (skok daleký a štrádovala jsem si to někam přes skokovku :-D). Jinak Cora ve všech bězích ukázala, že umí být normální a když budu správně vodit já tak si myslím, že není problém. Měla super zóny a řekla bych, že jeden z nejlepších slalomů :-).

Natočeno mám všechno ale zveřejňovat budu jen jumping, jak jsem již psala, zkoušku LA1, tu jak jsem zapomněla na tu dálku a agility z neděle. Video ZDE.

Fotky možná budou, pokusím se něco na netu najít (dám sem odkaz).

Corinka je nyní už také zařazena do rubriky ,,Šampioni platinum'' více na http://www.krmivo-platinum.cz/sampioni-platinum/.

Corinka má dneska 7.11.2010 své 3 narozeniny. Jestli se chcete podívat na roční video klikněte na odkaz...  ZDE

Podzimní dvojzkoušky agility LA1. ZKO Hloubětín, 28.10.2010. 

Fotky: Podzimní dvojzkoušky agility, Kyje 28.10.2010.

Výsledky:

Zkouška LA1 - diskvalifikace (Veronika Vostrá)

Zkouška LA1 - diskvalifikace (Alice Glöcknerová)

,,O pohár Pandy'' miniagility v Pandě. 25.9.2010.

Agility pokročilí - diskvalifikace

Jumping pokročilí - diskvalifikace

Fotky: ,,O pohár Pandy'' neof. závody agility, 25.9.2010.

Závod obedience v Plzni, 18.9.2010. S Corinkou jsem závodila v kategorii OB2. Povedlo se nám opět splnit limit pro zkoušku OB2! Umístily jsme se na 3.místě!

Fotky:Obedience závod v Plzni, 18.9.2010.

Cory dvojník aneb Asta La Vista Malina Gang. Jsou tak rozdílná a přesto tak stejná. Asty foto v průvodním obrázku :-). Jinak moc děkuji Niki za tuhle úžasnou zprávu... http://www.agility-dog.ic.cz/.
  ASTA CORA
ch. stanice www.malinagang.cz (CZ)

 Podina (CZ)

datum nar. 30.1.2010

07.11.2007

otec Treloss Red

Mouse di Cambriano

matka Chelsay Action Aibara

Acra Miveko

domov Slovinsko

Česká republika

rozdíly Asta má na přední pravé noze větší bílý znak

 

autorská práva fotky převzaty ze stránek Malina Gang

 

Rakousko 6.8.-14.8.2010. Jsme byli na dovolené v Neukirchen am Grossvenediger. Byla s námi jen Corinka, protože Bára je už moc stará na takové ty celodenní výlety a tůry... Vyšlápli jsme si a došli až k jezeru Seebachsee, podívali jsme na Modré jezero, prošli Smaragdové údolí, viděli vodopád Rundweg... bylo toho hodně ale bylo tam moc krásně. Všechny fotky najdete zde: Dovolená v Rakousku 2010 (je jich opravdu hodně)

Dvojzkoušky agility LA1. 17.7.2010, ZKO Louny.

Zkouška LA1 - diskvalifikace

Zkouška LA1 - diskvalifikace

Oba běhy pískala paní rozhodčí Alice Glöknerová

Přidány fotky z minulého roku: Zkouška OB1 Kobylisy 26.9.2009.

Zkouška OB2. Dne 5.6.2010 se na cvičáku ZKO Kobylisy konaly další obedience zkoušky. vybojovaly jsme to na známku dobře s body 207,00 a MÁME ZKOUŠKU OB2! :-)

Foto: Takhle se fandilo u nás doma MISTRŮM SVĚTA

MS v ledním hokeji 23.5.2010, zápas Česko-Rusko  2-1

Corinka v pátek 14.5. dostala zbrusu nový obojek, který byl objednán na zákazku. Myslím, že jí moc sluší. Posuďte sami...

Přidány nové fotky:  Májová cena 8.5.2010

Májová cena 8.5.2010.

Foto: Májová cena 8.5.2010

Celkové výsledky

Agility: 11.místo

Jumping: diskvalifikace

Zkouška LA1: diskvalifikace

Nové fotky: Jarní focení 2010

Halové dvojzkoušky Masečín 3.4.2010.

Video: Dvojzkoušky agility Masečín 3. 4. 2010

Fotky: 14. halové dvojzkoušky Masečín 3.4.2010 (LA1)

Výsledky: 2x zkouška LA1

první běh: Výborně - 3.místo (1 odmítnutí)

druhý běh: Velmi dobře - 5.místo (2 odmítnutí)

Celkový součet obou běhů: 2.místo.

Jsme v časopise Pes přítel člověka v únorovém vydání 2010. Je to článek + foto ze závodu Ořešák, kde jsme se umístily na 1.místě v kategorii ZZO. Okopírovaná stránka je v průvodním obrázku.