Cora - Podina

2011

O Ludmilin pohár, Mělník 27.8.2011

Musím uznat, že z těchto závodů mám upřímně velkou radost. Dostaly jsme se totiž do finále po odběhnutí open agility a open jumping. Přestože to bylo celkem dobré, si myslím, že jsem opět dělala zbytečné chyby, které nás stály drahocenný čas... ale běh agility (pokud si správně pamatuji) jsme zvládly s časem 4,12m/s :-). Zkoušku LA2 jsme pokazily,Corča nebyla dostatečně koncentrovaná a já jsem zřejmě udělala jednu otočku, která se asi moc nehodila nebo nevím co, ale nešla mi správně na skokovku, po tomto odmítnutí nás to trochu rozhodilo... takže jsem raději parkur skončila předčasně, než abychom se tam trápily na odmítačkách.... Finální běh doprovázel vcelku slušný déšť, moje hlava stále pobíhala v myšlenkách na déšť než na to, že bychom se mohly disknout, jestliže poběžím touto cestou. Disk nás neminul, takže jsem se rozhodla pokračovat dále, když už jsme byly tak zmoklé... Corču musím pochválit, protože oba běhy open neshodila ani jednu laťku.

Závod měla oficiálně pískat J. Máčková ale nakonec tam byla i Lernová na zaučení se, zřejmě :-). Mě to nevadilo, a myslím, že parkury byly sice rozběhané ale přesto běhatelné.

video: http://www.stream.cz/uservideo/608639-melnik-o-ludmilin-pohar-27-8-2011 (video je natočeno v HD kvalitě, takže doporučuji si pod videem překliknout na HD vysoká! a samozřejmě zvuk :-)

Celkové výsledky::

Agility open - 3.místo

Jumping open - 5.místo

 > postup do finále - disk

zkouška LA2 - disk

Žádné komentáře